La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2622 Culés

0

Najlepsza gra wyścigowa na ps4? Mam na oku the crew albo need for speed.

0

@zyskula Driveclub.

0

@zyskula Need for speed 2015 zdecydowanie najlepsza część.

0

@Vhaeraun serio ? ? ? ? ?

0

@Messibestplayerintheworld Chodziło mi część z serii gier wyścigowych na ps4 grałem we wszystkie wyścigi i ten najbardziej mi się podoba. Nawet zrobiłem grę na 100%

0

@Vhaeraun aaaa chyba że tak, ale szczerze z wyścigowych na ps4 to dla mnie tak jak i na pc dirt rally

0

@Vhaeraun Spoko był, ale dla mnie bez szału, pojeździłem najpierw M3 E46 tym deluxe z Most Wanted i potem od razu przeskok na Aventadora. Pogralem trochę i dalej już brakuje motywacji, a dopiero 25% ukończone. Multiplayer też nic specjalnego. A co do pytania kolegi, to szkoda, że nie możesz zagrać w Forzę Horizon 3, najlepsze wyścigi ostatniego czasu.

0

@Messibestplayerintheworld Dirt podobno mocno siadł ostatnimi czasy, nie ma aktualizacji, prawda to?

0

@zyskula Poczekaj troche na Gran Turismo,jak dla mnie najlepsze wyścigi obok Forzy w jakie grałem.

0

@RaulGarciatoGbur No właśnie tak to jest jak się wsiada odrazu do bmw ja na początku kupiłem Civic i jeździłem aż nazbierałem na Dodge a po nim dopiero Aventador miałem wtedy gdzieś koło 40-45%.

0

@lioney10 O tak tak Gran Turismo to jest mistrzostwo świata.

0

@Vhaeraun A Ty jakbyś miał do dyspozycji fajne autko, z którym masz wiele wspomnień i niemrawego w stosunku do BMW Civica, to jeździłbyś znacznie wolniejszym Civicem? Tak to jakbyś w jakimś RPG miał do wyboru podstawową broń i świetny miecz, to bierzesz tę podstawową, bo ten super miecz załatwia wrogów jednym cięciem?

0

@RaulGarciatoGbur Oczywiście że wybrałbym podstawową wolę sam dojść do najlepszych wtedy najwieksza frajda jest.

0

@Vhaeraun No i spoko :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?