- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1688 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1688 Culés
2
Mam nadzieje że Thiago do nas nie wróci. Szkoda marnować 40 baniek. Myślę że jego powrót skończyłby się tak samo jak Fabregasa.
38
@Stig Ja uważam że Thiago to idealny pomocnik dla Barcy.
5
@Stig Mi to się marzy Coutinho
0
@kuba1624 szkoda że chciał odejsc idealny do Barcy zgoda
5
@PiotrekVeB A mi Denis Suarez kosztem Coutinho i Thiago.
1
@Stig A ja przyjąłbym kogoś z dwójki Coutingo-Thiago z otwartymi ramionami. Oczywiście uszczupliwszy uprzednio kadrę pomocników.
2
@kuba1624 Ten idealny pomocnik już u nas był i nie został, brakuje go teraz w Barcelonie? Nie.
2
@Stig Powrót Fabregasa wcale nie był taki zły.
5
@Stig No właśnie o to chodzi, że brakuje :D
0
@Stig Mimo wszystko oddalbym za niego Gomesa i Rafinerii, Thiago zawsze mi się podobał jako zawodnik. ;)
0
@N11 Lepiej to 40 milionow byłoby juz zainwestować w Bellerina.
2
@Stig Thiago - rozgrywający, podaj mi nominalnego rozgrywającego w kadrze Barcelony.
0
@N11 Nie jestem trenerem, ale Denis też moze z powodzeniem rozgrywać piłkę. Ja w niego wierzę. Może warto też zainwestować w Carlesa Alene ( nie wiem czy dobrze odmieniłem) mnie się nie widzi ten powrót Thiago, a poza tym w Bayernie wiekowi są Robben i Franek to raczej nie pozbędą się naszego byłego zawodnika.
1
@PheNOmeN Fabs trafił do nas w złym czasie... Gdy w pomocy brylował duet Xavi & Iniesta a do tego mieliśmy perełkę w postaci Thiago... A teraz przyjąłbym któregokolwiek z tej dwójki (Fabs-Thiago) z otwartymi rękami :D
3
@SinMistico Na pewno Cesc myślał że jego kariera w Barcelonie potoczy się lepiej(w tym ja) ale ja uważam że wcale nie było tak źle jak większość osób uważa.
3
@Stig Nie trzeba być trenerem aby znać pozycje piłkarskie i charakterystyki graczy pasujących właśnie na daną pozycję. A Denis jest właśnie pomocnikiem bardziej ofensywnym, jego trzeba szkolić jako następcę Iniesty. Thiago byłby idealnym uzupełnieniem naszej pomocy. Też wątpię w jego transfer, ale nie ukrywam, że pragnę aby jednak on doszedł do skutku. Najlepszy twór La Masii ostatnich lat.
3
@PheNOmeN No najgorsze co było w Cescu to spadki wydajności... potrafił zagrać jedną rundę dobrze a w drugiej zniknąć... Ale kto tak nie ma ? Ozil potrafi bić rekord asyst w Anglii a w najważniejszych meczach zawodzi, Modrić też miewa mega okresy a potem jest słabiej i dobrze wiecie, że to samo tyczy się Andresa.
Po prostu Cesc trafił do nas w złym czasie i zamiast grać w pomocy to był rzucany na tą cholerną "fałszywą 9" a zresztą dobrze wiecie jak wtedy wyglądała gra Barcy...
Myślę, że teraz byłby naszym generałem... a przy obronie w postaci Pique - Umtiti i Busi w formie nie musiałby tak harować w obronie.
3
@SinMistico To, że ten drugi pomocnik musi harować przede wszystkim w defensywie, w obecnej Barcie, to też dla mit. Oczywiście, nikt nie mówi aby nie udzielał się w defensywie, ale przede wszystkim powinien udzielać się w kreacji. Najlepiej to opisał pax, w tym starym, jednak nadal aktualnym, artykule.
http://www.fcbarca.com/65757-okiem-kibica-rakieta-jeszcze-nie-odpalila-houston-czy-mamy-problem.html