La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1588 Culés

0

Krychowiak znowu lawa hehe ,powinien w Sewilli siedziec a nie petrodolary wybierac.

konto usunięte

1

@BARCA171 Po części go rozumiem, bo jednak PSG to 1/2 poziomy wyzej niz Sevilla. Ja jednak uwazam, ze powinien wybrać bardziej klub w stylu Arsenalu, gdzie na pewno by sobie poradził, a nie gnać do PSG. Co mam na myśli? Powinien brać klub gdzie grają na dwóch ŚPD.

6

@BARCA171 A moim zdaniem w tamtym momencie swojej kariery podjął dobrą decyzję. Odszedł z Sevilli, gdzie miał status gwiazdy, od niego budowano podstawowy skład, był kluczowym zawodnikiem. Kiedy odchodził miał podstawy myśleć, że sobie w PSG poradzi, bo będąc w formie należy do czołówki defensywnych pomocników. Miał większe ambicje, chciał powalczyć o LM, więc odszedł do PSG i nikt mi nie wmówi, że zrobił to ze względów czysto finansowych. Poza tym zna język, spędził we Francji wiele lat, więc na pewno brał pod uwagę wiele czynników. A teraz grzeje tam ławę i okej, zawsze trzeba brać pod uwagę taką możliwość i zasuwać żeby swoją sytuację zmienić, a jeśli się nie uda to poszukać innych rozwiązań.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?