La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2175 Culés

0

Jak podaje Mundo Deportivo, kluczową kwestią w sprawie nowego kontraktu dla Messiego jest przedłużenie umowy Luisa Suareza, jako iż Urugwajczyk jest jednym z największych przyjaciół Argentyńczyka.

0

@matesfcb93 No to, przedłużenie Leo to kwestia czasu, bo media co do przedłużenia umowy Urugwajczyka są zgodne - przedłuży kontrakt, zresztą sam Luis mówi o tym, że przedłużenie kontraktu to tylko kwestia czasu. Zresztą, jak na razie nie jestem w stanie sobie wyobrazić Barcelony bez Messiego

0

@sewciu50 Chyba nikt nie wyobraża sobie, Barcy bez Messiego , począwszy od prezydenta klubu , skaczywszy na nas . Mimo zapewnień że czegoś takiego nie ma , wszyscy wiedzą że uzależnienie jest od Messiego . Ale mnie cieszy, że są przyjaciółmi i jeśli munfo pisze prawdę , to jest naprawdę z czego się cieszyć , bo MSN się pięknie uzupełnia .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?