La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1592 Culés

13

hmmm najbardziej śmieszą krzykacze od podatków co ich w życiu nie płacili :) zaczniecie zarabiać (najlepiej na DG), to zobaczycie ile państwo przywłaszcza sobie waszych pieniędzy. Co jest niby złego w tym, że ktoś chce się rozliczać w innym kraju ? w Hiszpanii jest tak samo chore myślenie jak w Polsce, w ch%% wysokie podatki i ludzie zaczynają kombinować zakładając firmy zagranicą, więc co myśli rząd ? "hmm po co obniżyć podatki i ułatwić obywatelom zakładanie firm? lepiej szukać tych, którzy jeżdżą do rajów podatkowych i dowalić grube kary, tyyleee hajsu !!!" ktoś powie przecież piłkarze zarabiają tak dużo a jeszcze próbują coś ukręcić na lewo, no spoko zarabiają, ktoś im płaci te pieniądze, więc na nie zasługują!

Żeby była jasność nie bronię oszustów podatkowych, bo płacenie danin niestety jest przykrym obowiązekiem osoby zarabiającej, ale wkurzają mnie sytuacje gdy rząd płacze, że on zostaje OKRADANY! bo ktoś się rozliczna (na duuużo lepszych warunkach) w innym państwie. Parafrazując pewnego Andrzeja "nie da się okraść złodzieja" :)

konto usunięte

1

@karci0 Najlepsze jest to, że w Rumunii obniżyli podatki i im zwiększają się dochody w budżecie. Dlatego nakładając podatki trzeba szukać złotego środka, a nie na sile walić olbrzymie jak u nas. Wtedy mniej ludzi będzie kombinować i budżet zyska.

0

@sewerynVeB dokładnie :) ale u nas (i nie tylko) w głowach rządzących jest jedno - brać, brać, brać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?