La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1157 Culés

8

Zastanawia mnie, dlaczego w środku pola nie gramy trójką Busquets, Denis, Iniesta... To powinien być nasz "wyjściowy" skład.

Kontrargument na prawdopodobny komentarz - "słabi w defensywie" - heloł, 8 lat temu był Xavi (moim zdaniem wolniejszy od Denisa) i wygraliśmy 6 pucharów, potrafiliśmy zdominować Europę.

Busquets (Rakitić), Denis (Gomes), Iniesta (Rafinha) i moim zdaniem "to by działało". Na chwile obecną Arda jako zmiennik Neymara i Messiego.

6

@Mazi Denis wygląda na takiego, który z wszystkich pomocników ma największe zadatki na grę na ŚP, ale...

bardzo brakuje mu ogrania na tej pozycji i często to widać. Widać że ma pewne instynkty, których nie ma Gomes czy Rakitic, ale potrzebuje sporo ogrania w środku pola na poziomie pierwszoligowym. W Villarrealu grał bardzo ofensywnie, to trochę inna sprawa od grania na ŚP

konto usunięte

0

@Mazi Dla mnie Denis to pozycja Iniesty ,a Gomes/Rafa i Ivan powinni walczyć o 2 pozycje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?