La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

0

Jak myślicie jaki Lucho skład wystawi na mecz z Borussią i osasuną

konto usunięte

0

@fanatyk987 Barca w tym miesiącu ma tak naprawdę 3 znaczące mecze . Jeden już za Barcą , zostały jeszcze dwa , z Osasuną i Espanyolem .

konto usunięte

0

@fanatyk987 Z Borussia zagramy tak jak z Herculesem tylko Borje zastąpi zapewne Marlon.

0

@fanatyk987 Ja myślę (i mam nadzieję), że Leo zagra z Borussią.

0

@bixmix Fajnie jak Leo by pobił rekord strzelonych goli w fazie grupowej LM

0

@Baaarca95 Z Espanyolem może być ciężko bo wszyscy wiemy jak oni grają z nami

0

@fanatyk987 Na Gladbach głębokie rezerwy. Z Osasuną nie Once de Gala ale jednak dobry skład, coby nie stracić punktów przypadkiem. Potrzebujemy zwycięstwa jak powietrza.

konto usunięte

1

@Klaudix A ja jestem tego zdania żeby na Osasune dać najmocniejszy możliwy skład . Barca musi wrócić na dobre tory a wysokie zwycięstwo podbuduje drużynę .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?