- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje
Faro
7
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
28 odpowiedzi
Luciano99
60
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
AssisMoreira
1
Powiedzcie czy naprawdę ten Alvarez kosztuje aż 150 ml.? Chyba nie. 70-80 ml , to jego cena. W... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
0
Panowie i Panie! Zima za oknami i zaraz zacznie sie czas gdy, co rano, zaczniemy zmagac sie z odpaleniem samochodu. Jednak na dzien dzisiejszy mam inny problem i chce poszukac rady tutaj, a noz sie uda.
W aucie mam spora wilgoc. Jednak za kierowca obszycie auta jest wiecznie mokre i dzis az zamarzlo(na podlodze, obszycie nie wycieraszka) Problem polega na tym, ze tylko tam jest az tak mokro. W innych miejscach mokro tylko troche, tam tragedia. Jaka moze byc tego przyczyna? Tylko dziura w tym miejscu? Czy cos innego? Ogolna wilgoc w aucie odrzucamy, bo mokro tylko w jednym miejscu.
Z gory dziekuje za pomoc!
0
@dniel Może pognite w tym miejscu