La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1620 Culés

1

Ja nie mam problemu z tym, że Barca traci 4 pkt do Realu i nie będę miał problemu jak będą tracić i 7 punktów bo do końca ligi jeszcze daleko i wiele się zmieni i płacz na tym etapie o ligę jest śmieszny. Mam problem z tym, że Barca bez Leo nie istnieje, a nawet z Leo w składzie często gramy po prostu słabo. Ile to meczów w tym sezonie wygraliśmy na styku jedną bramką ? Bilbao, Sevilla, Valencia, Granada, Borussia Mönchengladbach. Ktoś powie: wygrana to wygrana, zgadzam się, ale te wyniki świadczą o tym, że Barca nie jest kompletnie w formie i to mnie martwi. Głupie straty punktów (Atletico, Alaves, Malaga) baty od Celty czy tragiczne błędy indywidualne jak nie Mascherano to Busquetsa, jak nie Busquetsa to Roberto itd. No sypie się po prostu wszystko ostatnio i tylko geniusz Leo Messiego ratuje nam wiele spotkań, które po prostu bez niego byśmy remisowali bądź przegrywali. Naprawdę nie patrzmy na ilość punktów straty do Realu tylko spójrzmy na grę Barcy bo z tym moim zdaniem jest największy problem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?