- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1414 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1414 Culés
0
Barcelono błagam, kup Piszczka albo Lichtsteinera.
40
@MichalWOT Barcelono błagam, zaufaj w końcu graczom rezerw.
4
@MichalWOT Już widzę jak Piszczu chce być rezerwowym. Podstawowego obrońcy, tym bardziej w tym wieku nie ma poco kupować.
4
@DonMatteo901 Piszczu w formie zjada Roberto.
0
@DonMatteo901 Co powiesz o Lichtsteinerze lub Srnie?
0
@blue_shark Ale Barca nie będzie inwestować w wiekowego obrońcę dużych pieniędzy. Nawet jak by grał w podstawie, to pogra max dwa sezony na tym poziomie, i znów trzeba będzie inwestować. Czemu wszyscy tak się boją naszych wychowanków. Zostawmy Roberto w spokoju. Piszczek jak by chciał przyjść do Barcy to zrobił by to dwa lata temu, a nie teraz.
2
@MichalWOT Srna jako zmiennik byłby jak najbardziej ok, tylko z tego co czytałem on chce kontrakt na 2 i pół roku wiec dużo za długi. Jest paru dobrych hiszpańskich obrońców w lidze (Vidal to nigdy nie był obrońca). Np: Mario Gaspar. Ale i tak wolał bym postawić na kogoś z rezerw, bo ostatnio mało naszych wychowanków trafia do pierwszego zespołu (na pewno jakaś wina leży po stronie trenera, który nie daje im szans i nie umie wprowadzać młodzieży tak, jak choćby Guardiola).
0
@DonMatteo901 Ja byłem za szansą na pokazanie się Nili'emu, ale wiadomo czego doznał :(
0
@DonMatteo901 Może to i mało opłacalne ekonomicznie, ale ja bym wołał Łukasza na PO w Barcelonie, jednak to nasz i mógłby spokojnie grać w pierwszym składzie.
0
@MichalWOT Wraca w ciągu 1,5 miesiąca.