La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

konto usunięte

1

Tymczasem jeden z wielu nieudanych wynalazków wujka Arsene'a - Hleb w meczu Białorusi z Bułgarią zarobił czerwoną kartkę. Nawet nie wiedziałem, że on dalej gra w piłkę.

konto usunięte

4

@afyow Można wile o nim mówić ,ale nie to że był wynalazkiem. Pamiętam jak dziś jak grał w Stutgarcie i obok Bałakova rozwija się wybornie. Swego czasu był gwiazdą Bundesligi w Arsenalu też sobie dobrze radził

p.s przecież on nawet w finale LM grał przeciwko Barcy. W Arsenalu jak się nie myle ok 100 meczów zagrał

0

@afyow Cóż, jako, że oglądam mecze dość dokładnie to powiem Ci, że Hleb gra w BATE Borysów z którym przecież mierzylismy się w fazie grupowej ligi mistrzów w zeszłym sezonie ;)

konto usunięte

1

@Klaudix Być może, niestety nie mam na tyle czasu by oglądać każdy mecz :x

konto usunięte

0

@MarioVeB! Wynalazek w sensie, że go sprowadzilismy do siebie , za wiele sobie u nas nie pograł, zresztą identycznie jak Song i Verma

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?