La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

0

Wydaje mi się że nie będziemy potrzebowali transferu stopera po zakontraktowaniu Marlona. Będzie on, Mascherano, Pique i Umtiti. Mathieu może odejść i potrzebny by był tylko transfer prawego obrońcy i to raczej zmiennika Roberto bo wygryźć go mógłby wg mnie Bellerin. Ale jego transfer jest mało realny dlatego na ten transfer dużej kwoty nie będzie potrzeba zimą. A latem będę oczekiwać ewentualnie jakiegoś pojedynczego dużego transferu który dałby jakość. I mógłby być to albo konkretny rywal dla Busquetsa albo ktoś do pomocy przy odejściu jednego z graczy z przodu. I wtedy mógłby być to Coutinho który mógłby grać również na lewym skrzydle. Ale jeśli odpali Denis albo Gomes i Turan będzie grał na miarę oczekiwać to nie będzie to konieczne

1

@GenerałXavi Podpisał niedawno kontrakt więc myślę że go wypełni i jeszcze te dwa lata u nas posiedzi :)

konto usunięte

0

@GenerałXavi Ja uważam, że Mascherano odejdzie tego lata. Chciał zrobić już to w tym roku, ale klub ostatecznie go przekonał do pozostani.

konto usunięte

0

@maarioo Na duży transfer nie ma co liczyć. Dużym transferem jest Andre Gomes kupiony za pieniądze z przyszłego okienka ;) Więc raczej zostaje nam już tylko na rywala dla Roberto. Zresztą... Kadra jest poza tą jedną pozycją nawet przepełniona.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?