- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1616 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1616 Culés
20
Ja jestem jakoś spokojny o sukcesy Barcy w tym sezonie. Teraz nie gramy jakoś zabójczo, MSN obniżyło loty, poszczególni zawodnicy popełniają błąd za błędem, ale to w końcu musi się zmienić. Coś mi się wydaje, że marzec/kwiecień przyjdzie najwyższa forma, MSN będą zabójczo skuteczni, nasi przestaną popełniać klopsy z tyłu i będziemy się cieszyć z kolejnych pucharów. Gdybyśmy teraz lali wszystkich jak leci i MSN by strzelało w niemal każdym meczu kilka bramek, a obrona byłaby jak skała to śmiem twierdzić, że później by to się troche zmieniło na gorsze jak to zwykle bywa bo nie da się grać długi okres czasu genialnie.
0
@bixmix Mamy spadek formy , gram nie równo. I to jest albo przejściowe, albo co gorsze naa dłuższą metę, i albo jest czym się martwić, albo za chwilę to minie, i Barca bd jednym wielkim walcem, i bd rozjazdach wszystkich,l. Najbliższe mecze wszystko pokażą
0
@matesfcb93 i, i, i, i, i i i
Jeśli grasz "nie równo" to staraj się ustabilizować formę.
0
@bixmix Ja taki spokojny nie jestem ,biorąc pod uwagę że wróci Alba I Pique może w obronie będzie lepiej, ale już Roberto według mnie z zespołami z topu będzie się gubić w obronie co już pokazały ostatnie mecze .
0
@matesfcb93 czemu przed "i" stawiasz przecinek?
0
@JimMorrisonFCB Panie idealny, idź być mądry gdzie indziej...
0
@MarioVeB! Nie wiem, w sumie xd poprawił bym ale nie mam możliwości edycji komentarza
1
@MarioVeB! Celowe powtórzenie wiec przecinki wskazane ;)
0
@matesfcb93 Aż tak idealny nie jestem, ale tyle błędów w 4 linijkach tekstu trochę bije po oczach.
0
@Matt_i1992 sporo tych celowych powtórzeń :P