- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 647 Culés
Gorące dyskusje
tomek8756
0
Wesele bez alkoholu -tak czy nie?
47 odpowiedzi
TR3YWAY
10
Pomyśleć, że te psiary piszą te komenty na poważnie, do Choroszczyhttps://twitter.com/sknerus_/... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
jacobFCB
1
Podzielcie się śmiesznymi zdjęciami, memami, czy czymkolwiek co ostatnio Was rozbawiło. :)
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 647 Culés
1
wracając do wczorajszego meczu to czy nie uważacie, że Neymar w ogóle nie potrafi grac z Dingiem. Tyle razy Luca wychodzil mu do gry a ani razu nie otrzymal piłki. Słabo to wygląda bo wielu mówi że Dinge nie wiele daje w ofensywie a tak naprawde Ney nie chce z nim grac. Moim zdaniem Neymar zbyt często szuka do rozegrania Leo lub Luisa zamiast grać z reszta partnerów.
3
@marmatmich "Digne wychodził mu do gry"
Stojąc za nim przy linii? Ciekawe...
A te rozegrania z Luisem, czy Leo daly nam już niejednego gola wiec nie rozumiem mędzenia.
0
@G5P Nie marudze tylko czasem da się zauważyć że ma do gry francuza który nie zawsze stoi za nim tylko rusza do przodu a Ney cofa akcje i gra w druga stronę. Nie narzekam tez na wspólną grę MSN bo to nie podlega dyskusji. Po prostu uważam że Luca jest nie zauważany momentami przez Neya. Gdy jest Alba to Neymar częściej do niego odgrywa. Nie porównuje ani Alby do francuza ani nie oceniam Neya po prostu chciałbym by lepiej wspólpracowali na lewej stronie pod nieobecność Jordiego.