La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

4

Nie wiem czy było to tutaj,ale czytałem na stronie Realu artykuł odnośnie wizyty członków Realu w Warszawie i przebywał z nimi El Jarek redaktor ich stronki.Powiem szczerze że fajnie to się czytało,ogólnie pozytywnie napisał i o jednych jak i o gospodarzach czyli Legii.Wiem że zaraz ktoś mnie sprowadzi do pionu i napisze po cholerę czytam coś na ich stronie,wiec od razu napiszę...to że jestem kibicem Barcelony nie ogranicza mnie by być zamknięty na inne kluby.zainteresowanym polecam ten artykuł bo fajnie się czyta.

10

@Klimach fan Sorry ale jakoś nie interesują mnie artykuły o wrażeniach el fujarka z meczu czy innych spotkań towarzyskich.

0

@Neymar1899 Mnie tylko ciekawi jak on się tam dostał.

konto usunięte

0

@Klimach fan fascynujace. Serio bo ludzie nie mają co czytać tylko art z notatnika. Smiechłem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?