La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1997 Culés

0

Obstawiam mecze, ale tylko i wyłącznie 1,X,2 na tych handicapach i golach powyżej poniżej się nie orientuję w ogóle. Dzisiaj kolega postawił:

Legia -Real Madryt(-2.5) - handicap (+2.5)
2.5 typ: 2

Czyli, że ? :D

0

@bixmix Real wygra minimum 3 golami

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bixmix Przykład Real vs Legia. Handicap przyjmijmy 0:2. Czyli na starcie Legia wygrywa 2:0. Jeśli dajesz typ "1" czyli, Real musi wygrać, czyli musi wygrać 3:0 (bo wtedy w handicapie 3:2), 4:1 (4:3). Dodawane po prostu są te bramki tam gdzie jest handicap przypisany do drużyny, A gole to gole, +2,5 to co najmniej 3 bramki, -2.5, czyli ponizej 3 bramek. Mam nadzieję, że jakoś wytłumaczyłam i że rozumiesz mniej więcej :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: