La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 959 Culés

0

Co sądzicie o tym kuponie?

City - Barca > 2
Razgrad - Arsenal > 2
Monaco - CSKA > 1
Dortmund - Sporting > 1
PSV - Bayern (handicap 1-0) > 2
Atletico - Rostov > więcej niż dwa gole
Legia - Real > więcej niź dwa gole

konto usunięte

0

@Kamiloza91 Powinno wejść. Jedynie powinieneś obawiać się o Bayern (umieją zepsuć kupon na wyjazdach) i Atletico (oni raczej grają do 1-0).

0

@sewerynVeB Chyba Atletico wywalę lub zmienie.

konto usunięte

0

@Kamiloza91 Ustaw tylko, że wygrają.

0

@sewerynVeB Ale kurs tylko 1,12

konto usunięte

0

@Kamiloza91 No to wywal. Atletico to taki zespół który umie zrobić goleadę, by następnie wygrać 1-0.

1

@sewerynVeB No masz rację, może dam Juve lub Seville.

0

@Kamiloza91 Nie jest zły kuponik. Mój na dzisiejsze i jutrzejsze mecze:
Deportivo-Valencia 2
Besiktas-Napoli 2
Razgard-Arsenal 2
PSV-Bayern remis do 1 połowy
Gladbach-Celtic Borussia będzie wygrywać do 1 połowy.

0

@DonAndresFCB Obawiałabym się o Napoli, może nie wejść moim zdaniem

0

@Klaudix Wiem ale kursik dobry. Kuponik postawiony za 5 zł, więc dla zabawy bardziej :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?