La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1514 Culés

konto usunięte

0

http://magiafutbolu.pl/img.php?id=50340 Według mnie to mało możliwe i uważam to za zwykłą plotkę, ale chciałabym poznać i wasze zdanie.
Marco słynie raczej z wierności klubowi więc wątpię żeby chciał odejść, nie w imię wiecznej 4.

konto usunięte

2

@Neysi A ja nadal wierzę, że Reus przejdzie do nas, może już w następnym okienku transferowym.


ps. Pozdrawiam Bojanka B)

2

@wojto Kto by go tutaj chcial? Drugi Vermalen.

konto usunięte

0

@wojto Jeszcze kilka miesięcy temu też chciałam żeby do nas przeszedł, ale dzisiaj napiszę "oby nie!". Marco to genialny gracz, jeden z moich ulubionych, ale nie jest nam totalnie potrzebny. Nie po to pozbywamy się takich pereł jak Munir czy Samper żeby kupować gwiazdy. Przynajmniej mam taką nadzieję. No i mam nadzieję, że nasza młodzież wróci niedługo silniejsza.
Pozdrawiam emmm ktosia?

1

@Neysi To prawda. Reus w formie,bez kontuzji to top10 piłkarzy świata.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?