La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 774 Culés

0

Robertinhio i ci inni... Serio jak bd miał wolną chwilę z siądę, zrobię screeny, i wam powysylam, jakiś mały spam wam zrobię, bo to już za dużo tego... Żeby strony spokojnie przejrzeć nie oznacza było...

34

@matesfcb93 Jak będziesz miał wolną chwilę, to ogarnij to co napisałeś

0

@matesfcb93 Ale o co chodzi?

0

@Dzemix111 Sory zapomniałem dodać że chodzi o reklamy,,

0

@matesfcb93 Na komputerze czy telefonie?

0

@KamQiX Telefon xd wiem wiem, masakrycznie napisane ale brak czasu + irytacja =się właśnie taki wytwór jak wyżej, sorki

1

@matesfcb93 To co ci na telefonie wyskakuje? Ja mam tylko zawsze po wczytaniu jakiejś podstrony jedną reklamę z dużym "X-em" w którego łatwo kliknąć. Fakt, że pojawia się ta reklama po prawie każdym przeładowaniu strony, ale nie jest jakaś uciążliwa. Może masz jakiegoś wirusa?

0

@KamQiX Pojawia mi się, media expert , Audi bardzo uciążliwe, jakas taka fioletowa nie pamiętam z czym,

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?