- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1067 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1067 Culés
0
Osobiście nie napalam się dzisiaj na manitę, czy coś koło tego. Z jednej strony okoliczności takie jak 1500 mecz na CN, Mozliwość 500 gola Leo w Barcy, ostatnia w tabeli Granada, cyrk w roli głównej z klownem Tebasem - mogą zrobić ten mecz piękną golleadą. Z drugiej strony, mamy braki kadrowe, a we wtorek mecz z City w Manchesterze. Dzis podchodze do meczu pragmatycznie i minimalistycznie. Nieważne, że oba Madryty wygrały dziś swoje mecze a piękny powalił na kolana hattrickiem. Nieważne, że Sevilla zgubiła dziś punkty w Gijon. Dzis wazne jest zwyciestwo, jak najmniejszym nakladem sil i odniesione bez kontuzji. A nuz Leo na dzisiejszego hattrica pieknego - odpowie hattrickiem we wtorek przeciwko Obywatelom? Nie mialbym nic przeciwko takim odpowiedziom Argentynczyka ;) Tak wiec Forca Barca! Vamo a Ganar!!!
2
@Kapitan hawk to ja poprosze, aby Leo odpowiedział hattrickiem i dzis i we wtorek ;)