La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2105 Culés

0

Gram sobie w FM2016. Chcę dojść do prowadzenia FCB oczywiście. Aktualnie wylądowałem w Villareal. Nie mają najmocniejszych piłkarzy i nie bardzo wiem jakim ustawieniem grać nimi bo w sumie to mam jednego napastnika który się do czegoś się nadaje i w dodatku jest to Soldado:D Masakra jest taka że mam tylko 3mln na transfery :D
Jakieś ciekawe rozwiązania taktyczne udało Wam się opracować na ligę hiszpańską? Pytam też o mecze przeciwko Barcy, RM i ATM. Bo ligę francuską rozklepałem przejściowym ustawieniem między 4-4-2 a 4-3-3. Ale to jednak bez porównania do tego z czym będę się mierzył w La Liga.

1

@prokofiew A nie ma Bakambu?

0

@prokofiew Ja na początku trenowałem Bury, później Liverpool a teraz trafiłem do Atletico i też miałem trudną sytuację kadrową, bo co lepsi już zostali rozkupieni z klubu a kasy na transfery też bez szału. Wtedy stawiałem na wypożyczenia młodych perspektywicznych a głównie stawiałem na obronę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?