La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 811 Culés

14

Był ktoś ze mną za Milanem ? Mam sentyment do tego klubu. Na pewno nie zapomnę wielkich piłkarzy tego klubu których mogłem jeszcze oglądać czyli Maldiniego, Nestę, Gattuso, Pirlo, Seedorf, Inzaghi. Chciałbym aby w końcu wrócili do czołówki i liczyli się jak i na swoim podwórku tak i w calej Europie. Tak często mielismy te mecze Barcelona - Milan że prawdę mówiąc już rzygałem tymi meczami, ale teraz chciało by się znów zobaczyć taki pojedynek :)

1

@FcBarcelończyk5 Może nie jestem jakimś wielkim fanem Milanu, ale te wygrane Juventusu po 1-0 musiały się kiedyś skończyć. Ciekawie byłoby ponownie zobaczyć Rossonerich w gronie najlepszych.

0

@FcBarcelończyk5 Zwykle gdy oglądam mecz i nie gra Barca to jestem za drużyną teoretycznie słabsza no moze poza wyjatkami typu Liverpool wiec dzisiaj tez bylem za Milanem :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?