La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1100 Culés

1

Mam takie pytanie . Zapisalem sie do bezplatnej szkoly policealnej cosinus tydzien temu i pytanie jak to jest z tą frekwencją ? Jezeli nie mamy 50 % w semestrze to skreslaja z listy czy jezeli nie ma 50% w miesiacu? Zapisalem sie tam w sumie bo legitke i zaswiadczenie wiec chodzic za bardzo mi sie nie chce. :)

0

@szoch6 Skreślą Cie z listy jeśli nie będziesz miał 50% frekwencji w skali semestru

0

@paulinoalcantara to w sumie dobra informacja bo tu do mnie smsy wysylaja ze w ten week zjazd jest i zeby pamietac o 50% obecnosci w miesiacu wiec sie troche wystraszylem ze szybciej mnie skresla niz sie zapisalem:)

0

@szoch6 To po co się zapisałeś jak już od początku kombinujesz jak tu tylko najmniej chodzić?

0

@bartekvisca  Napisałem na samym początku po legitke i zaswiadczenie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?