La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1075 Culés

25

Real zagrał dzisiaj kiepski mecz a i tak wygrał 5-1. To świadczy także źle o Legii. Do tego RM nie grał na 100 %. No może poza CR7...ten to był nabuzowany jak kogut w nowym kurniku.

konto usunięte

0

@prokofiew to tylko Legia... gdyby dzisiaj Real grał z Villarealem czy Sevilla i zagrali by w ten sam sposób to skonczyło by się laniem dla przescieradełek ;-)
ale kazdyk kto kiedys w czyms rywalizował profesjonalnie wie ze nie ma mozliwosci zeby taki Real dawał tyle z siebie w spotkaniu z Legią co w meczu np z Barcą...

konto usunięte

0

@prokofiew Jeden z nielicznych trzeźwych osądów tutaj... Real zagrał kiepskie zawody, bo przeciwnik na to pozwalał i tyle... Mecz do zapomnienia i mam trochę pretensję do Zidane'a, że nie wystawił bardziej rezerwowego składu. Bardzo dobry mecz na rotacje...

3

@Avada Kedavra "Kogut w nowym kurniku" haha

konto usunięte

0

@tomek256 nie zrozumiałem, wybacz :-D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?