La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

10

Kowal na Twitter:
- "Boruc z Teodorczykiem grali w karty we dwóch? Taki ch*j jak uwierzę.A gdzie taksówkarz i śpiewak?"
- "Zawsze powtarzałem Nawałce.Po co 26,czy 27 ludzi na zgrupowaniu,jak i tak gra 14.Nudzą się 10 dni to i graja w karty.Karty lubią dym i ...."
- "Ja już mam 6 nazwisk z pawiowania w Hiltonie i brakuje podobno 4-8.Do rana powinniśmy się dowiedzieć.Hilton współpracuje."

0

@DonMatteo901 No chciąłbym poznac te nazwiska. Pewnie Kowal znowu bajeczki wymysla.

0

@DonMatteo901 Po co to sledztwo.. potem beda narzekac ze nie ma sukcesow a sami sie po czesci przyczyniaja poprzez szkalowanie zawodnikow

0

@DonMatteo901 Co do powołań dla 26-27 piłkarzy to się zgadzam. Max 23 powinno być powoływanych... Potem 4 bramkarzy przyjeżdża 1 gra, 1 czeka na rezerwie a dwóch się "nudzi".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?