La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

17

ja osobiście nie wierzę, że sprawa Vidala to problem tylko na tle sportowym, wiele razy oglądałem mecze, ważne mecze na wyjeździe, gdzie Lucho wystawia taki skład jakby mieli grać trening z 3 ligowcem, grali tam piłkarze świeżo po kontuzjach, bez formy, i nie pasujący do taktyki, i teraz mam uwierzyć, że Lucho nie wystawia Vidala bo nie gra jak Roberto? śmieszne

0

@goldmetaxa Lucho tak zadecydował a nie inaczej i trzeba tą jego decyzje uszanować bo my nic z tym zrobić nie możemy.

10

@FcBforever221 a co mogę innego robić jak ie uszanować? kim ja jestem? ja mówię tylko to co myślę w tej sprawie, nie wierzę że Vidal jest tak słaby żeby nie grał z Depor, jak Lucho wystawiał rezerwowych na wyjeździe z Celtą i RSSS, niech robi co chce na koniec on będzie rozliczony nie ja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?