La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1457 Culés

4

najnowszy facebookowy show Krystyny P. https://www.facebook.com/KrystynaPawlowicz/posts/1206913269381059

może przez tę karykaturalne wpisy niektórzy umiarkowani zwolennicy dobrej zmiany zauważą jak manipulacyjny schemat PIS ;) (choć w sumie nie wiadomo czy Krystyna bardziej sama ogłupiona w nienawiści i propagandzie, czy bardziej ją sieje ;))

(i tak pewnie na tej stronie znajdzie się ktoś kto ma mnie za piszącego posty antypolskie, antypolskie lewackie, lewackie kłamliwe, a może nawet faszystowskie jak pisze Krysia :))

4

@hoeniker  "Przy okazji, kto wreszcie zweryfikuje i odważnie ODBIERZE KONCESJĘ na nadawanie w Polsce programów tv TVN-owi za wykorzystywanie koncesji sprzecznie z prawem PRZECIWKO państwu polskiemu, nadającemu jaskrawie kłamliwe przekazy wymierzone w dzielenie Polaków w bezpieczeństwo Polski i otwarcie podburzającemu do buntu przeciwko konstytucyjnym legalnym władzom?"
Aż spuchłem XDDD

5

@hoeniker  Po twoich wpisach mozna wywnioskowac kim jesteś miedzy innymi popierasz kod wiec to wszystko tlumaczy. Jedynie co wypisujesz to pis to pis to pis tamto. To że TVN to anty-polska stacja to kazdy zdrowy na umysle czlowiek wie ale to nie trzeba nikomu normalnemu tlumaczyc. Musialbys posledzic jak powstala ta stacja kto ją tworzył jacy '' dziennikarze w niej zasiadają. Potem nie byloby takiego zdziwienia z twojej strony, ale ty jestes po jednej stronie i bronisz ja za wszelką cenę, ja jestem neutralny nie daje sie sterować dlatego mam jasniejszy obraz na sprawe.

1

@Utu Niestety tym ludziom nie da się przemówić do rozsądku... Btw. uważaj co piszesz bo często na tej stronie zwolennikom PIS-u wlepiany jest bezpodstawny ban:(

4

@xornatil Ja nie jestem zwolennikiem pisu ani zadnej innej partii. Wszyscy sa tacy sami i działają na szkode Polski od wielu lat

4

@Utu Najbardziej bawią mnie Ci "obiektywni, niczym nie sterowani", a jednak ulegający najprostszym manipulacjom i propagandzie prawej strony. ;) To jak w końcu, obiektywny czy jednak prawo-obiektywny? ;)

1

@Quve Obiektywizm to pojecie względne. Czemu piszesz ciągle o prawej stronie, ja nie jestem po żadnej z stron. Napisałeś jak osobnik, który jest po jednej z stron.

Komentarz usunięty

0

@Utu podaj przykład antypolskiego działania TVN-u xD

1

@Kubix93 dlatego że podoba mi się ten kraj, nie podoba mi się ci co w nim rządzą.

co to za argumentację podałeś w ogóle. xD Nie podoba się władza (jak każdemu rozsądnemu widzowi sceny politycznej) - masz kompleksy, nie podoba ci się ci co w nim rządzą = uciekaj z kraju, a nie krytykuj. Stary, mamy demokratyczny kraj, na tym to wszystko polega. Masz prawo krytykować wszystko co złe.
Chyba że jesteś mentalnie w komunie i krytykanci są be, i mają sp... ;)

1

@Utu Obiektywizm z założenia nie powinien być względny. No ale odpowiadając piszę o prawej stronie, ponieważ usilnie starasz się wykreować na niezależne i obiektywnego, a w pierwszym komentarzu w tej dyskusji krytykujesz KOD. Nie odwołując się do samej organizacji tylko jej celów, jakim w głównej mierze jest przywrócenie praworządności w związku z łamaniem Konstytucji RP przez obecną władzę, trzeba przyznać że przynajmniej w tej kwestii ulegasz prawicowej propagandzie, gdyż zachowując obiektywizm właśnie, stałbyś na stanowisku w którym ustanowionego prawa trzeba bronić niezależnie od wspieranej opcji politycznej. :) Natomiast sam fakt łamania tego prawa nie podlega dyskusji, jest właśnie obiektywnie stwierdzalny, co dodatkowo podnosi miażdżąca większość środowiska prawniczego. :)

2

@Kubix93 Ile ty masz lat... 8?

1

@Quve To zę krytykuje kod to nie znaczy ze jestem za prawicą, bo kod to klamstwo i dazenie do obalenia pisu i przypwrócenia wladzy srodowisku ktore chce aby polacy byli niewolnikami aby utrzymac swoje posady kazdy o tym wie nie trzeba byc po zadnej z stron. Srodowisko prawnicze o którym piszesz to te srodowisko które za pieniadze powie wszystko to ludzie zwiazani z tymi ktorzy dogadywali sie w magdalence. To pewnie to środowisko które po 1989 roku miało odejść w ramach samooczyszczenia się środowiska sędziowskiego. Dziekuje za takie srodowisko. Siec powiązan tych ludzi i uklady to co robili w przeszlosci, nie pozwala na inną ocene tego calego cyrku. Niestety.

1

@Utu No właśnie o takiej "obiektywności" z twojej strony mówię. Dziękuję, dobranoc - jak to się mówi. Chyba wszystko już jasne. :)

1

@hoeniker  Masz tyle politycznych stron na fejsie, tam się możesz wykazac swoją wiedzą, więc dlaczego jatrzysz i wylewasz swoją nienawiść na stronie Barcy? Ogarnij się już.

0

@Quve 8 dopiero za 3,5 roku...

1

@Kubix93 W takim razie wybaczam ten głupi wpis. ;)

0

@Utu tak z ciekawości to kto według Ciebie ma rządzić "obiektywisto"?

0

@Utu kod to bardzo słaba akcja polityczna, ale robienie z nich problemu politycznego numer jeden to łykanie narracji Pisu. Tyle ile nienawiści widzę do tego kontrolowanego ruchu przez obrońców dobrej zmiany... 100 razy bardziej obrzydliwe niż sam kod może dla kogoś być.

co do środowiska - proszę cię, pis pochodzi z tego samego środowiska. Dziś próbuje się odciąć udając największych wrogów tego środowiska. W Magdalence był wielki idol PISu - Lech Kaczyński, obaj bracia od początku politycznej kariery mieli w niemałej części ludzi z prlu i ludzi robiących karierę na zmianie systemowej i tak dalej. Dziś oczywiście w żadnej partii to środowisko już nie pojawia się za często w kadrach, ale pochodzenie Pisu inne nie jest niż tobie się wydaje.

0

@hoeniker  No pis pochodzi z tego srodowiska -masz racje. Ja nigdzie nie pisalem ze pis jest czysciutki.

1

@Quve Nie chcę się wtrącać do tej dyskusji... Natomiast proszę o nie nazywanie socjalistów z Pisu prawicą.

Pozdrawiam.

1

@FCBandOL Bądź co bądź narodowy-socjalizm to z tego co się orientuję według nauki politologii skrajna forma szeroko rozumianej prawicy. ;)

0

@Quve i prawica to głównie określenie światowopoglądowej strony polityki, rzadziej gospodarczej.

0

@Utu piszesz, o środowisku które chcę utrzymać swoje posady, a #misiewicze, mówi to coś panu?

0

@hoeniker  Tak się niby przyjęło.
Natomiast szczerze mówiąc nie trawię tego podziału - w polityce liczy się przede wszystkim gospodarka, nie wiem czemu światopogląd uznaje się za "ważniejszy" .

Quve jakim cudem socjalizm może być skrajną formą prawicy? :P

Inna sprawa że faktem jest że to narodowi-socjaliści. Najgorsze możliwe połączenie...

0

@mandigal Zaprzeczyłem gdzies ze pis jest inny, lepszy?: Czytaj z zrozumieniem. Robią to samo co poprzednicy. A tutaj wielkie zdziwienie.

0

@Utu poprzednicy nie próbowali rozmontować trójpodziału władzy - zarówno wpływając na prokuraturę, jak i na TK

po niecałym roku PIS nie da się tego równać do poprzedników. Serio.

1

@FCBandOL No widzisz, a jednak może. :) Polityczne uszeregowanie moim zdaniem jest w formie koła, dlatego skrajności są tak blisko siebie. :) Z prawej strony faszyzm/nazizm (narodowy-socjalizm) z drugiej komunizm. Tak bardzo się nienawidzą i są tak daleko siebie, że aż na tym kole poglądów opierają się o siebie plecami. :P Dlatego PiS niby tak nienawidzi PRL, a wszystkie ich "reformy" są w komunistycznym stylu. Zarówno w gospodarce jak i rządzeniu państwem. Jedynie światopoglądowo stawiają na inne akcenty. :)

1

@Quve Hmm... Jak tak na to spojrzeć to nawet ma sens ;)
Człowiek uczy się całe życie.

Szkoda tylko że Polska nie może się przesunąć na tą drugą - lepszą stronę :/

0

@hoeniker  Trójpodział był naruszany od 1989. Parlamentarzysta zasiadający w rządzie jest właśnie takim naruszeniem trójpodziału władzy, bo wtedy jedna osoba jest jednocześnie przedstawicielem władzy ustawodawczej i wykonawczej. Takiego naruszenia dopuszczała się każda partia rządząca. Trójpodział włądzy ? jesli tak ma wygladac trojpodzial wladzy gdzie najlepiej mają wszyscy Ci ktorzy dla Polski nic nie zrobili i robia wszystko wbrew woli suwerenow a najgorzej sami Polacy to niech to zniknie raz na zawsze

0

@Utu Jezu chłopie. Skąd ta frustracja? Rozumiem że w twoim życiu/otoczeniu może niema aktualnie najlepszej sytuacji, ale proszę cię nie podciągaj swoich doświadczeń pod całą Polskę. Czas zacząć stawiać granicę populizmom, bo dotychczasowa spolegliwość nas zaprowadziła tu gdzie jesteśmy teraz. Oczywiście że są w Polsce grupy lepiej i gorzej usytuowane i są grupy zbyt dobrze i zbyt źle usytuowane, ale zachowaj proporcje. To nie tak że jakaś wąska grupa trzymająca władzę wyssała cały naród. Spójrz sobie jak wyglądała Polska 10 lat temu, jak w 89' a jak teraz i sobie porównaj czy jest rozwój czy go nie ma. I czy poprawia się sytuacja ludzi czy nie...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 lefreux 103 pkt
2 maciek2164 103 pkt
3 _KrAtOs_ 99 pkt
4 KingLeonidas 99 pkt
5 Bagdad 98 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?