La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

7

Może głupie, ale kilka lat temu chciałem bardzo Boruca do Barcelony ( oczywiście w czasach jego swietnosci) no ale teraz jest za stary i niepotrzebny. Wy też kiedys chcieliscie bardzo kogoś do nas, ktory nigdy do nas nie trafił? Bo u mnie to jeden z tych piłkarzy ;)

konto usunięte

0

@FCBMati10 Nie ty jeden. Jak Boruc grał w Celticu a ja byłem dość młody to marzyłem też o jego transferze do Barcy.

1

@PheNOmeN No to nie jestem sam. W sumie jakby Cillessen do nas nie przyszedł to król Artur mógłby być na rezerwę :D Tak wiem przesadzam

5

@FCBMati10 Swego czasu też dużo osób tutaj chciało Wojtka Szczęsnego na bramkę :). Kogo jak kogo, ale Polska praktycznie zawsze miała bramkarzy na bardzo przyzwoitym poziomie. Dudek pamiętamy ^^

1

@Danny Gaucho No Dudek dobry bramkarz ale expert piłkarski do bani

0

@FCBMati10 Isco chciałbym
Teraz Oblaka jak Ter Stegen, będzie grał tak dalej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?