- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1831 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1831 Culés
10
a propos MAtSa
4
@Avada Kedavra Mimo wszystko to lubię tego bramkarza.
1
@Bartollo10 no ten filmik pokazuje jak wiele razy ratował naszą bramke... ;-)
1
@Avada Kedavra
Pawełek dzikus
6
@Avada Kedavra Dokładnie, ale tutaj jest tak, iż każda dobra interwencja jest wręcz obowiązkiem, a każdy bubol jest powodem do sprzedania. Nie ma ani jednego piłkarza, który by czegoś nie zepsuł w swojej karierze. Żeby mi ktoś nie wyskoczył, że bronie Ter Stegena - ostatni mecz miał kilka dobrych interwencji, ale miał też takiego klopsa, że głowa mała.
I co z tym zrobić? Powiem wam. Tak, można o tym wspomnieć, można się wkurzyć i nie można tego pominąć od tak, ale czy to jest powód żeby wyzywać go, obrażać i jak zwykle sprzedawać?! NIE. Zero kierwa szacunku dla piłkarza, który dziesiątki razy uratował nam mecz i pomógł bardzo wygrać LM... NIKT O TYM JUŻ NIE PAMIĘTA?! O.o
W Baracelonie zdarzyło mu się z jego winy nie tak dużo klopsów jak to się często podaje - oczywiście kilka było, ale duża część to wina obrony. Z Romą stał wysoko, bo Enrique chce, aby bramkarz podchodził kiedy może i pomagał w razie czego obronie - Florenzi oddał strzał życia i do dzisiaj amerykańscy naukowcy nie wiedzą jak ta piłka wpadła, z Bilbao szła kontra, a on wyszedł dobrze i wybił piłkę daleko głową - pech chciał, że spadła akurat idealnie pod nogi zawodnika Bilbao i ten idealnie uderzył.
Reszty nie chce mi się opisywać, bo dla niektórych nawet strzelony karny będzie winą Ter Stegena, bo powinien wszystkie bronić z zasłoniętymi oczami...
1
@Fenelon I takie podejście to ja rozumiem!