La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1552 Culés

0

Marc spie. remontade. Całe szczęście że Real nie uciekł na 4 pkt. Wyglądało dziś to żałośnie, ale nie ma co siać paniki. Przynajmniej tylko 2 pkt a przed Realem mecz z Betisem i Bilbao a Atletico - Sevilla Ob za miesiąc Barca była liderem z Messim na pokładzie, każdy wtedy zapomni o dzisiejszym dniu. Wybaczmy naszej ukochanej!

Wkurza najbardziej przerwa na kadrę.

0

@Kamiloza91 Szkoda, że Rudy i Busquets spier. mecz...

0

@Grzesior667 Oni także, no cóż tragedii nie ma..

0

@Kamiloza91 Ja tam sie ciesze, ponieważ wybieram sie na mecz Polska-Dania i tym samym jest to mój pierwszy mecz na żywo reprezentacji

0

@lioney10 Super, oby Orły wygrały. Ale gdy nie ma spotkańbez Barcy to trochę jak bez ręki.

0

@Kamiloza91 Tak trochę głupio obwiniać jednego zawodnika za straconą bramkę, jak gdyby dwóch innych Barcelona nie musiała gonić wyniku.

0

@Grzesior667 No w sumie masz racje. Wkurzyłem się na Niemca, ale nie skreślam go.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?