La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

1

To KSW jest za darmo, za to nastepne gdzie bedzie Popek i Pudzian bedzie platne i to pewnie niemale pieniążki.

0

@bixmix 40 zł pewnie. Tak jak zawsze przy PPV. Nie dziwię się. Zawsze gdy Pudzian walczy to jest PPV. Doliczyć do tego Popka i Bedorfa, cóż... trzeba z czegoś gażę zawodników opłacić :)

4

@bixmix Gimbusy będą prosić rodziców żeby im kupili dostęp :D

7

@barcelonaLM I co w tym złego? xd Nie rozumiem tej manii "gimbusiarstwa".

0

@jacobFCB A czy ja gdzieś napisałem że jest to złe? Gdy będzie PPV to w nie jednym domu osobnika chodzącego do gimnazjum taka sytuacja będzie

4

@barcelonaLM No dobrze, ale co z tego? Gimbus brzmi jak określenie pejoratywne.

0

@jacobFCB Dobra a więc od dzisiaj nie można używać słowa gimbus, rozumiem. I tak za parę lat będzie już tylko 8 letnia podstawówka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?