- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1514 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1514 Culés
18
Legia mecz z BVB zacznie z Nikolicem... Na ławce! Do tego Guilherme czyli najlepszy ofensywny gracz... Na lewej obronie. Właśnie stworzyli autostradę dla Dembele.
Chociaż patrząc na formę Brozia... W defensywie różnicy nie będzie w w ofensywie Gui z pewnością ma do zaoferowania znacznie więcej.
0
@Razorek Jak zobaczyłem ten skład to na początku myślałem, że to jakiś żart. W ogóle obrona wygląda... niezbyt okazale :D No ale może dziś okaże się, że Hasi jest jakimś geniuszem :P
E: On był już kiedyś w ogóle testowany na obronie? Bo aż tak dużo Legii nie oglądam.
1
@szymi36 Tak, przed sprowadzeniem Hlouska grał trochę na lewej obronie. I bywało z tym różnie... Jeśli nie miał wiele do roboty w defensywie to wyglądało to nieźle. Ale gdy rywal już mocniej atakował to było widać, że to jest "10" albo skrzydłowy... Dlatego jest to bardzo ryzykowna opcja. Chociaż tak jak zaznaczyłem w edycji, patrząc na formę Brozia to jest to zrozumiała decyzja.
0
@Razorek To będzie tragedia :(
1
@FCBMati10 Tragedia to będzie,jak Bereszyński który jest w wyjściowym składzie, znów okaże sie nieuprawniony do gry :D
0
@Bytom1920 To najwyżej walkowera dostaną chyba.
P.S wiem ze to było ironiczne ;)