La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1822 Culés

172

Wczoraj rozpoczął się mój najlepszy tydzień w życiu. Nareszcie spelnilem cześć mojego marzenia - przyleciałem do stolicy Katalonii. Moja dziewczyna z rodzicami od niedzieli spędzają tutaj swoje wakacje. Weronika bardzo chciała żebym przyleciał razem z nimi, ale miałem problem z dostaniem urlopu. Jednak zwolnilo się miejsce i dostałem te kilka dni wolnego. Oczywiście Weronika nic o tym nie wiedziała, chciałem jej zrobić mega niespodziankę. W środę wieczorem, gdy wszyscy udali się do knajpki na kolacje mój przyszły szwagier dał mi znać gdzie i o której dokładnie będą więc tam poszedłem i bez żadnego przywitania się oświadczyłem. Powiedziała TAK!! W sobotę dopełni sie moje największe marzenie, razem z moją narzeczoną obejrzę mecz Barcy na Camp Nou. Jeszcze kilka dni temu nie myślałem, że kiedykolwiek będę aż tak bardzo szczęśliwy. Marzenia się spełniają...

1

@Thoms94 Gratulacje ;D

1

@Thoms94 No to tylko gratulowac,szczęścia. :)

26

@Thoms94 Stary, gratuluję! Cicho przyznam, że troszkę zazdroszczę :D Wszystkiego dobrego!

1

@lamamodeon Ujmę to tak: "Tyle wygrać".

1

@Thoms94 Noo idealnie się złożyło, szczęścia i gratulacje!

1

@Thoms94 Zakochasz się w Barcelonie, jakbym mógł to bym tam zamieszkał. Pochwalę się, że byłem tydzień w Barcelonie, oglądałem 2 mecze Barca vs Getafe i Barca vs Arsenal. Niesamowite wspomnienia :)

« Powrót do wszystkich komentarzy