La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

5

Szkoda ze portugalia ma tak łatwą grupe bo "najlepsza" drużyna europy mogłaby nie jechać na MŚ

0

@FcBforever221 Szwajcaria moze wygrac tą grupe,a w barazach wszystko jest mozliwe :)

4

@kuba1624 Baraże wygra im specjalista od tych rozgrywek i potem w nagrodę dostanie jeszcze Złotą Piłkę :D

konto usunięte

1

@FcBforever221 Bezpośrednio wchodzi jedna drużyna, a Szwajcaria gorsza od Portugalii nie jest.

konto usunięte

3

@kuba1624 Dokładnie tym bardziej że w barażach zagrają takie ekipy jak:

Francja/Holandia/Szwecja
Hiszpania/Włochy
Polska/Rumunia/Dania
Czechy
Austria/Walia
Słowenia
Bośnia
Chorwacja/Turcja/Islandia/Ukraina

To znaczy wiem że będą rozstawieni Portugalczycy w ew. barażach ale to rywale którzy mogliby powalczyć... ale nie ma co na razie o tym myśleć, za mało wiemy.

3

@Stinger Dokładnie,z rowazaniami trzeba sie wstrzymac do przynajmniej 7-8 kolejki eliminacji :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?