La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 846 Culés

1

Czemu Kazachstan gra w strefie europejskiej skoro kraj w 88 % leży w azjii ? :OOO

0

@craz91 Izrael w 100% w Azji i co? xD

1

@pecz01 Izrael to inna sprawa, nikt ich tam nie lubi i za duży dym by był :D

0

@craz91 Nie tylko Kazachstan, ale i kilka innych krajów też powinno grać w strefie azjatyckiej

0

@craz91 Bo w Europie leży (wg. twoich obliczeń) 12% kraju, a oprócz tego z racji, że i tak nie ma to żadnego znaczenia, to po prostu tak ustalono.

0

@Lisek Patrząc na granice (co de facto nie ma znaczenia) tylko Izrael nie posiada terytorium w Europie.

0

@Quve A Rosja to w ilu % leży w Europie? Bo chyba nie 50 i więcej ;)

0

@Lisek A jakie to ma znaczenie? Napisałem o "posiadaniu terytorium". Rosja ma do Uralu całą dużą część europejską, a więc terytorium w Europie jak najbardziej posiada. :)

0

@Quve A kiedy ja napisałem, że kraj ma mieć w 100% terytorium po za Europą? Napisałem, że kilka innych też powinno grać w strefie azjatyckiej np. Rosja czy Izrael

0

@Quve Turcja to samo, w Europie jest tylko 3%

0

@Lisek No a ja uważam, że wszystkie grające pod UEFĄ państwa posiadają wystarczające argumenty geograficzne i historyczne, żeby tam być. Jedynie Izrael jest wśród tych państw zupełnie nie związany z Europą geograficzno-terytorialnie i to podkreśliłem.

0

@Quve Izrael to inna półka, bo tam każdy na pytanie czy czuje się Europejczykiem czy Azjatą odpowie Europejczykiem. W dodatku łączą nas silne korzenie religijne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: