La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 842 Culés

konto usunięte

30

Ciekawa grafika porównująca statystyki indywidualne Messiego i Ronaldo w sezonie 2015/2016

http://i.imgur.com/U1DudUb.jpg

Z kilku sezonów:

https://barcanumbers.files.wordpress.com/2016/04/pic-3.png?w=545

16

@kazio91 Poważnie mam problem z zrozumieniem ludzi piszących o złym roku Messiego. Czy oni na prawdę są tacy ślepi czy najprościej nie znają się na piłce nożnej? Do Messiego nikt nie ma podjazdu a Suarez zjada Ronaldo.

konto usunięte

7

@matthew230 Ronaldo ma przecież kontuzję i gran na skrzydle.

1

@sewerynVeB Leo z kontuzja i tak nie schodzi poniżej poziomu nadpilkarza :)

12

@sewerynVeB Kontuzje to mają wszyscy co mówią, że jest lepszy od Messiego. Najprawdopodobniej mózgu.

konto usunięte

3

@matthew230 Też tego nie rozumiem. Co więcej nawet kibicie Realu mówili/pisali, że Ronaldo gra słabo. Ronaldo zagrał dobrze jedynie kilka meczy. Może to przesadna opinia ale wydaje mi się, że więcej by im dał w tamtym sezonie Bale (bez kontuzji) niż Ronaldo.

0

@matthew230 dla mnie wiele mowi fakt, ze jak Ronaldo strzelil w którymś roku 60 kilka goli, to mowilo się o jego "sezonie zycia" i wtedy zdobyl ZP. Messi natomiast sezonem życia mógł nazwać rok, w ktorym pobil rekord Gerda Mullera - 91 bramek, a ok bramek ladowal w "normalnych sezonach"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: