La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 870 Culés

0

Cześć mam pytanie jako że kupiłem sobie konsole chciałbym mieć dostep do internetu ale modem mam podłączony do kompa na drugim końcu domu więc zasięg wi fi nie łapie. Chciałbym się zapytać czy można jakimś kablem czy czymś podobnym a) zwiększyć zasięg wi fi b) podłączyć modem i do kompa i do konsoli c) jakies inne rozwiązanie które daje mi net do 2 urządzeń. W grę nie wchodzi przenoszenie konsoli ani kompa.

0

@RonnieMonster są dostępne tak zwane repeatery czyli wzmacniacze sygnału, wspinasz w gniazdko w połowie miedzy routerem a konsola i śmiga, jakiś czas temu sobie taki sprawiłem tp-linka za 100 zł i polecam

0

@RonnieMonster ogólnie to nie polecam grać na konsoli przez wifi

0

@RonnieMonster Jest tez jeszcze inna opcja, jakis czas temu widzialem w sklepie takiego typu uzadzenie: http://www.tabletradar.pl/aktualnosci/1583-power-line-netis-av500-czyli-internet-z-gniazdka-elektrycznego Osobiscie wyznaje zasade ze wszystko po kablu jest pewniejsze wiec Twoj problem rozwiazalbym w taki wlasnie sposob.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: