- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1606 Culés
Gorące dyskusje
Batys
6
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
21 odpowiedzi
kodi77
82
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
CLS63AMG
34
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1606 Culés
7
Zauważyłem w tym meczu pewną zależność na pozycji w jakiej znajduje się Turan na boisku.On boi się odpowiedzialności za piłkę(myślę,że Lucho to rozgryzł).On gdy grał w środku pola nie potrafił zrobił nic,jakby bał się ruszyć do przodu,podać ciekawą piłkę tylko zagrywał cały czas do tyłu.Natomiast dzisiaj,gdy zaczął grać na skrzydle to było widać gdzieś w drugiej połowie dzisiejszego meczu,że się przełamał.Potrafił w ładny,ciekawy sposób dla oka minąć swojego rywala czy zagrać ładną piłkę czyli to co prezentował w Atletico.I tutaj czas zauważyć jaka jest odpowiedzialność na danej pozycji.Gdy w środku pola tracisz piłkę to twoja drużyna naraża się praktycznie na bardzo grozny atak lub kontrę(przykład straty piłki w meczu z Liverpoolem,którą zaliczył sam Busquets).Natomiast gra na skrzydle daje o wiele więcej do pokazania.Nie ma,aż tak dużej presji jak było to na pozycji pomocnika.Tutaj taki zawodnik jak Turan może śmiało próbować dryblingu czy odważnego podania do przodu bo wie,iż za nim jest i pomoc i obrona!I to jest wystarczający argument potwierdzający wszystkim to,że to nie wina samego zawodnika jakim jest Turan,że tak gra tylko jego pozycji.Pozdrawiam i zapraszam do wyrażenia swojej własnej opinii.
0
@GokuFcBarca Oby Iniesta tego nie przeczytal
0
@GokuFcBarca Dokładnie. Visca łepki myślą, że Barça jest jak wiejski klub gdzie idziesz i grasz dlatego lecą hejty . Piłkarz musi się zaadaptować do stylu, systemu, szatni, perfekcyjnej komunikacji itd. Jest MILION czynników nawet zaczynajac od relacji z rodziną i dobrego samopoczucia. Barça to system zapisany trudnym szyfrem. Warto dodać to , że Atleti prezentuje całkiem odmienny styl gry.
Pozdrawiam.