La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1394 Culés

0

Jak myślicie?zdobędziemy w Rio chociaż te 10 medali?na tą chwilę to nasi odpadają w 1 rundach itp..nadzieja jest w lekkoatletyce i może Myszka,jakby siatkarze zdobyli jakikolwiek medal to by mi zrekompensowało resztę nieuadnych startów

0

@lukaszbrk I jeszcze Małgorzata Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj będą walczyć w czwartek o medale :D

1

@lukaszbrk O kim mówisz? Serio liczyłeś na medal np. Janowicza, czy Radwańskiej?

0

@dniel bez jaj ich nie brałem pod uwagę,Isia ma wywalone na Olimpiadę...i jej tłumaczenia....lepiej żeby nie startowała w następnej bo i tak wiadomo,że odpadnie w 1 rundzie

0

@lukaszbrk Jak na razie nie ma wielkich rozczarowań medalowych, przynajmniej z mojego punktu widzenia. Prawdziwe szanse na medale dla Polaków przed nami. :)

konto usunięte

1

@lukaszbrk Isia ma wywalone na IO? Weź nawet tak nie żartuj. Skompromitowała się i taka prawda.
Wywalone może mieć ktoś kto już to wygrał z 5 razy, a nie tenisistka z same czołówki rankingu WTA, która de facto nigdy nie potrafiła wygrać turnieju wielkiego szlema ani IO... No ale skoro ona ma na wielki szlem i IO wywalone to ok.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: