La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

konto usunięte

1

Luis Enrique nie wyklucza,że Barca nie pozyska czwartego napastnika. [Sport]



Kogoś chyba bolą 4 litery, bo Luan chyba nie wypalił, a już go prawie zrobił naszym piłkarzem.

konto usunięte

1

@sewerynVeB Wojenka sportu i Mundo trwa w najlepsze. Ciekawe, czy te pismaki kapną się, że okienko się skończy, czy non stop będą walić ślepakami by się jeszcze bardziej zbłaźnić?

konto usunięte

0

@LinekPark Dla mnie najważniejsze by w końcu ktoś przeszedł. Jednak jak znam życie to usłyszymy, że naszym wzmocnieniem jest Munir. Pamięta się te czasy Zubiego i okienko zmarnowane na Davida Luiza, który ostatecznie pozostał w Chelsea.

konto usunięte

1

@sewerynVeB Akurat z wyboru Muńka byłym zadowolony. :)

0

@LinekPark Ja podobnie :) wole go niż jakieś brazylijskie wynalazki. Gomezem jednak bym nie pogardził. :)

0

@sewerynVeB ten Sport to jest taki szmatławiec, piszą co im ślina na język przyniesie. czy im nie jest wstyd. codziennie co innego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?