La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1299 Culés

0

A może tak niespodziewanie dzisiaj pojawi się oficjalka dot. kupna Bellerina za psie pieniadze? :) nie wiem czy jest sens kupować napastnika. Munir mnie zaczyna coraz bardziej do siebie przekonywać.

konto usunięte

14

@jacobFCB Coś wątpię, że kupią prawego obrońcę. Niestety.

0

@jacobFCB Fabinho też nie byłby zły.

0

@jacobFCB Florenzi, Bellerin, Azpilicueta....ktoś z nich i byłbym niesamowicie szczęśliwy, ale niestety raczej nie w tym okienku, chyba, że widząc formę Vidala w presezonie jednak zmienili zdanie.

0

@jacobFCB Ja również dałbym szansę Munirowi :D
Kto wie? Może odpali tak jak Sergi Roberto :D

8

@Homeopata8989 Forme Vidala w presezonie? A co on takiego zlego zrobil? Moze to on strzelił samobója, dostał sito po ktorym padła bramka (Masche), był objeżdżany jak chciał (Camara) lub nie wrocil na czas podczas gdy dwoch graczy Liverpoolu juz sie czailo przy polu karnym (Roberto)? Z Celticiem zagral bardzo dobrze, z Leicester tez zadbal o to by zadna akcja nie przeszła jego stroną. Ten hejt na Vidala od początku gdy ten zaczął dla nas grac jest niezrozumiały.

0

@G5P Jego gra w defensywie była mówiąc krótko średnia, Mane objeżdżał go jak dzieciaka, a w ofensywie także nic nie pokazał. Celtic to według mnie nie jest dobrym wyznacznikiem formy...oni ledwo co przechodzą eliminacje ligi mistrzów.

0

@jacobFCB Prawego obrońcę kupią po sezonie 16/17 jak nie odpala nasi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: