La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1733 Culés

0

Siema, grając w fifę i tracąc bramkę zrobiłem gwałtowny ruch padem (XOne) i wyleciała lewa gałka... ktoś wie może jak ją włożyć, i czy po rozkręceniu nie stracę gwarancji na wszystko?

2

@messiiiiik gwałtowny ruch ?? yhy pewnie ostre pierdykniecie o podłogę :DD To da sie leczyć :)

0

@matesfcb93 niee ;) trzymałem go na spodenkach, i gdy straciłem bramkę zsunąłem go lekko na stronę kieszeni i szarpnąłem do góry zostawiając gałkę w środku... wie ktoś może co zrobić? dodam że gwarancje mam na wszystkie nieszczęśliwe wypadki itp :p

konto usunięte

0

@messiiiiik Oddaj do sklepu, ale powołaj się na niezgodność produktu z umową, bo gwarancja może nie obejmować takiego wypadku (ale jak coś, to mów, że to przypadek).

0

@GregSTG a i jeszcze jedno teraz wyczytałem że na akcesoria gwarancja trwa 90 dni od daty zakupu a że zakupiona była w grudniu to mogę go rozkręcić...

konto usunięte

0

@messiiiiik Nie ma czegoś takiego - zawsze masz 2 lata. Jeśli jest inaczej wg sklepu to może zadziałać rękojmia - przejdź się lub zadzwoń do rzecznika konsumenta w swoim mieście i się zapytaj co masz zrobić - tam najlepiej Ci doradzą.

0

@GregSTG I tak nie rozebralbym go bo nie mam takiego srubokreta... Dzieki za pomoc

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?