La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

80

1. Wysiada Ci internet
2. Włącza się ta zajebista gra z dinozaurem na Chromie
3. Grasz i grasz, ekran miga na biało i czarno, mijasz kaktusy i mewy jak Messi Ramosa
4. Masz już 2000 punktów, myślisz szpan na dzielni będzie, screena zrobię, może coś wyrwe
5. Nagle się łączy i cały wynik poszedł w pizdu jak wypłata na początku miesiąca
6. Żalisz się tym na La Rambla bo wiesz że życie straciło sens

Google, por que?

konto usunięte

0

@regatta52 Chciałeś coś wyrwać na dinozaura w Chrome? To się nazywa desperacja :P

0

@Misanthrope Trza se jakoś radzić :D

konto usunięte

17

@regatta52 Bardzo fajna pasta, która mnie rozbawila a nie spodziewałem się tego. Wprowadzenie zwyczajne, już miałem skrolowac la ramble dalej, ale coś mnie tknelo żeby przeczytać. Zaczyna się niewinnie. Autor wprowadza nas w klimat. Nie za długo, nie za krótko, tak po prostu powinno się tworzyć wstęp. Autor już prawie na samym początku używa bardzo fajnego porównania " mija kaktusy i mewy jak Messi Ramosa ". Nie dość, ze jest to zabawne to na stronie o Barcelonie ma to większy smaczek i może też być to traktowane jako szpileczka w stronę białej części Madrytu. Bardzo udany zabieg. Jest też to dowód na to jak w subtelny i zabawny sposób można oddzielić ziarno od plewy i pokazać kto jest panem a kto chamem. Następnie autor w zgrabny sposób dzieli się swoimi uczuciami odnośnie gry. Oczywiście jest w tym wszystkim dużo humoru. Taki zdanie jak " mass już 2000 pkt, myślisz szpan na dzielni, screena zrobię może coś wyrwe " pokazuje, ze autor pasty ma dużo dystansu do swojej osoby i z radością podchodzi do życia. Później po raz kolejny czytelnik natyka się na bardzo trafione porównanie. Jest już w nim łacina ( ta podworkowa ) ale nie traci przez to na wartości, jest w tym sporo prawdy, jest śmiesznie i zabawnie i nawet się można zadumac nad tym, ze może jednak warto zostawić trochę pieniędzy do końca miesiąca? I tak o to czytelnik dochodzi do końca pasty, które jest naprawdę udane. Od razu mi przychodzi na myśl zdanie " taka mała rzecz A cieszy ". Otóż wydaje się, ze utrata 2000 pkt w mało istotnej grze jest niczym, ale to nie prawda, to ma prawo zabolec. Autor pasty musiał się wykazać zrecznoscia a przede wszystkim cierpliwością żeby uzbierać taka imponująca liczbę pkt. Czytelnik ma prawo się zastanowić nad sensem życia. Może zacznijmy się cieszyć małymi rzeczami i przestanmy tak ciągle gonić za pieniędzmi. Może zamieszkajmy w beczce jak Diogenes ? ( MaTt_Barcafan hedonista :p ). Ta pasta pozostawia wiele pytań na które ciężko odpowiedzieć. Czego mi brakowało? Może była trochę za krotka, brakowało jakichś niesamowitych zwrotów akcji, ale to jest takie czepianie się . Daje 9/ 10. Z niecierpliwością czekam na sequel.

3

@regatta52 Zacna pasta milordzie.

1

@regatta52 Fake - przy 4. zawsze powinien być Arsenal.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?