La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1514 Culés

1

W pierwszej połowie Ben Arfa jako 9 grał tragicznie. Większość piłek zagrywał do tyłu, zupełnie bezbarwny występ. Dobrze, że nie musimy się z nim męczyć :)

26

@ToWinaSedziego No tak, 45 minut źle zagrał. Dobrze, przecież to byłaby prawdziwa męka mieć świetnego piłkarza z gorszym dniem, no tak :p

0

@xwiktoriax Jak na faceta Ben Arfa bardzo często miewa gorsze dni. Potrzebny by nam był taki chimeryczny piłkarz? :)

konto usunięte

9

@ToWinaSedziego No tak grać w nowej drużynie nie na swojej pozycji i juz do skreślenia jest?
Idać tym tokiem myślenia każdy nowy zawodnik,który zagra słabszy debiut jest do wyrzucenia..

2

@ToWinaSedziego Nie mówię, że by nam był potrzebny bo dla mnie jest dobry ale go nie chcę (:D), ale mówienie że byłaby z nim męka to przesada jak dla mnie :D

0

@xwiktoriax Męka przede wszystkim ze względu na jego jazdy poza boiskiem.

@Mario, grywał w poprzednim sezonie na szpicy. To tylko moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?