- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1810 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
FcPortoFan1999
5
Czy będę nosił głośnik na procesji...świetne pytanie ale Ja nigdy nie nosiłem głośnika.
23 odpowiedzi
BorzyKrzys
32
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1810 Culés
7
Odnosząc się do wydarzeń w Turcji, natknąłem się na komentarz dobrze pokazujący sytuację w tym kraju:
"Erdogan sprzeniewierza się dziedzictwu wielkiego przywódcy Ataturka, który zeświecczył Turcję, zeuropeizował ją, ucywilizował a na nawet wprowadził alfabet łaciński.
Erdogan idzię w przeciwną stronę i wyraźnie islamizuje kraj. To Turcja Erdogana utrzymuje przy życiu ISIS kupując od nich ropę, to ... rozwiń całośćTurcja Erdogana zwalcza Kurdów przeciwników państwa islamskiego.
Nie wiemy czym się kierowali przywódcy puczu ale być może gdyby zamach stanu się udał udaremniono by coś gorszego, czyli stworzenie w Turcji kalifatu.
Trzeba szybko rozgromić ISIS aby nie przejęli wpływów w jakimś państwie posiadającym silną armię, na przykład w Turcji ale posiadających broń jądrową w Pakistanie.
Widząc motłoch cieszący się na ulicach Stambułu czy Ankary, z tego że uratowali swojego przywódcę, bylem zniesmaczony bo skojarzyło mi się to ze zwycięstwem wielkiej rewolucji irańskiej gdy tak samo tłumy witały ajatollaha Chomeiniego gdy ten wracał z emigracji.
Jeszcze bardziej byłem z niesmaczony gdy na ulicach Turcji wśród wiwatującego tłumu widziałem coraz więcej kobiet w hustach , których noszenie zabronił Ataturk a na nowo wprowadził Erdogan. Wszędzie było widać młodych ludzi łasych krwi. To nie jest zjawisko czysto tureckie. Nacjonalizm wraca na całym świecie. Obence młode pokolenie nie zdaje sobie sprawy z okrucieństw wojny i traktuje ją jako przygodę tak jak trktowali ją ich pradziadowie gdy szli na wojnę w 1916
Zachód nie zdaje sobie sprawy jak wielkim niebezpieczeństwem jest Erdogan.
Jest to tyran, który zniszczy demokrację i wprowadzi islam."
0
@JimMorrisonFCB Lecz mi spr wydaje ze zachód widzi co oni Erdogan Ale będą na niego chuchac i dmuchać bo boją się go stracić i jego armii.