La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 908 Culés

3

Można gadać, że Messi niczego "nie wygral" ale dwa v-ce mistrzostwa Ameryki i v-ce mistrzostwo świata to też jest jakiś sukces. Wiem, że Leo chciałby więcej, ale jestem pewien, że jeśli się nie podda to zdobędzie w koncu coś z kadrą.



CR nie lubię i lubić nie będę, ale mimo wszystko wygrał to marne EURO w marnym stylu i śmiało może nazwać się marnym mistrzem Europy.

Co do tego kto jest lepszy, to nie trzeba dużo gadać. Leo z kadrą też jakieś sukcesy odnosił, a w Barcelonie deklasuje wszystkich i nic tego nie zmieni.

1

@wyga16fcb 3 wicemistrzostwa Ameryki, wicemistrzostwo MŚ, złoto na IO i MŚ U-20.

0

@Lisek Bardziej skupiłem się na ostatnich latach.

0

@wyga16fcb Ja się Messiemu nie dziwię, że na pewno jest załamany. Grać w trzech finałach (w dwa lata) i wszystko przegrać..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?