- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1460 Culés
Gorące dyskusje
Faro
1
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
22 odpowiedzi
Luciano99
53
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Bzyczekk
17
Pamięta ktoś jeszcze tego ziomeczka?https://x.com/i/status/1273716704934342660
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1460 Culés
0
Mam pytanie, czy ktoś z was pracował kiedyś w Czechach? Kolega znalazł ogłoszenie: http://olx.pl/oferta/pracownik-produkcji-fabryka-skody-bez-doswiadczenia-czechy-CID4-IDgmDc7.html#62fb28ade5
Jestem ciekaw czy faktycznie jest tak kolorowo jak w ogłoszeniu, czytałem opinie i rzeczywistość mijała się z prawdą...
Co myślicie ?
0
@hubson1899 Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ;)
0
@hubson1899 Ja pracowalem na tasmie w Brnie i pisalo ,ze bede mial dobry meldunek w tamtejszym hostelu co okazalo sie nie prawda gdyz po mojej glowie smigaly karaluchy.
0
@hubson1899 Ja słyszałem, że oni szukają po innych krajach, bo sa straszne warunki pracy i jej samej bardzo dużo. Podobno idzie się zajechać szybko. Ale tak jak mówię, patrz na moje słowa z dystansem, bo sam nie byłem tam. Pisze, bo wiem, że każda opinia w takiej sprawie jest cenna. Oby było dobrze i żebyście sobie zarobili troche kasy. Pozdro
0
@Dybuk to samo miał znajomy,tragiczne warunki w hostelach,ale kto wie może ktoś dobrze trafił