La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1479 Culés

konto usunięte

13

Najbardziej chyba nie boli wygrana Portugalii, a to, że Polska mogła zagrać w Finale Mistrzostw Europy..
Zabrakło niewiele..

2

@Kapustka I ten finał mogliśmy wygrać bo już udowodniliśmy na tych mistrzostwach że z Niemcami grać potrafimy.

1

@Kapustka Hmmm... tak w sumie to gdyby Polska dotarła do finału nie byłoby biadolenia, że mieliśmy łatwych przeciwników, a mielibyśmy tych samych...

11

@sidzej My przynajmniej zasłużyliśmy na taką drabinkę wygrywając 2 mecze i remisując z mistrzami świata, a Portugalia po nie wygraniu ani jednego meczu w najsłabszej grupie nawet nie powinna wyjść z niej...

2

@Kapustka Jak się gra tylko do pierwszej bramki, a później cofa i broni to nic z tego dobrego nie może być, a karne to już szczęście. Nam go zabrakło.

1

@Kapustka Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem.

Trzeba wziąść nauczkę z tych mistrzostw i porządnie przygotować się na el.MŚ 2018.

1

@DonAndresFCB Gdyby nie powinna, to by nie wyszła. Zresztą jak można "zasłużyć na drabinke"? Drabinka po prostu jest jaka jest i moim zdaniem to 100 razy lepsze rozwiązanie niż losowanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?