La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

konto usunięte

1

Widzę że zrobił się niezły szał na transfery Polaków. Krychowiak, Glik, Tytoń i Drągowski już w nowych i teoretycznie lepszych klubach.
Teraz zastanawia mnie co będzie z następnymi, a więc Milikiem, Pazdanem, Stępińskim, Jędrzejczykiem i Zielińskim ponieważ o nich też ostatnio sporo się mówiło.
Poza tym Szczęsny i Błaszczykowski wracają do Arsenalu i BVB ale nie wiadomo czy na dłużej czy tylko na moment...
Czy ktoś jeszcze jest bliski zmiany klubu?

konto usunięte

1

@Stinger Ja. Trampkarze Concordii Knurów na rezerwy Gwarka Zabrze. Bez odstępnego.

konto usunięte

0

@janson9999 No i jeszcze Bartosz Kapustka, kompletnie o nim zapomniałem.

konto usunięte

0

@Stinger Jeszcze Świderskim z Jagielloni interesują się włoskie kluby. Może jeszcze jakiś niespodziewany transfer np. Mączyński. Miał bardzo dobre euro

0

@Stinger Stępień jak dla mnie jeszcze nie jest gotowy na transfer za granicę. Mimo dobrego sezonu nie chce żeby stało się to samo co w Norymberdze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?