La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1560 Culés

0

Po północy na stronie oke mają być dostępne wyniki matur.
Kto się "cyka"? :p

konto usunięte

0

@PatrychoO Sesja to matura co pół roku .

0

@marcin000019 Przestań tak żartować, na większości studiów nie ma co porównywać sesji do matury, chyba, że studiujesz medycynę np. :)

1

@Bamek94 Maturę praktycznie wszyscy zdają w pierwszym terminie, sesję rzadko... ;) Dla kogoś, kto idzie na studia poważniejsze niż jakieś "lakierowanie paznokci", "nauki o rodzinie" czy "ręczne sposoby zbierania truskawek" to matura jest jak pestka przy jakimkolwiek egzaminie.

0

@marcin000019 Trudno żeby np. uczeń podstawówki przejmował się testem gimnazjalnym, więc ja na razie nie myślę o sesji ;)

0

@Ledsbourne Powiedział ten co ma same 5 :P

0

@Ledsbourne Przy egzaminie na medycynie może i tak, studiach technicznych niektórych też, zawsze jest psioczenie przed sesją panienek i takich leszczyków: "o matko, sesja, tyle picia" a oczywiste jest to, że na końcu i tak jest pozytywnie bo nawet wykładowcy pomagają ;]

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?